Kiermasz naszego rękodzieła w niedzielę 11 grudnia

27 listopada 2016

W niedzielę 11 grudnia ok godz 12 po mszy św w kościele św Marcina, która jest o godz 11, Kącik pod Wieżą wychodzi na zewnątrz, a dokładnie pewnie na wirydarz kościoła, ze swoim kiermaszem. Będziemy sprzedawać czapki, szaliki, kominy, torebki ze sznurka, przywieszki w formie breloczków i pomponów, broszki, które powstawały nie tylko na terenie klasztoru przez ostatnie prawie 3 miesiące.
W związku z tym jestem pełna lęków i nie wiem, ile tak naprawdę tych niepokojów mogę tutaj ujawnić. Jest więcej pytań niż odpowiedzi, a pieniądze są potrzebne.
Moim zdaniem Kącik wciąż stoi nad przepaścią, bo nie ma osoby chętnej do pracy. Musi mieć orzeczenie o niepełnosprawności, a jednocześnie musi być sprawna, żeby nosić gorące napoje, piec gofry i patrzeć, czy ktoś nas nie okrada i wrzuca ofiarę do puszki. Musi być kontaktowa, mieć znajomości wśród ludzi, którzy by przyszli i zrobili jakieś działanie dla Kącika za darmo i musi pracować w weekendy. Póki co mam dowody na to, że taka osoba nie istnieje, przynajmniej nie mieszka w Warszawie ani nawet w okolicach Warszawy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: