Pisanie bloga czasem kształci

20 sierpnia 2016

Pisanie bloga czasem kształci. Otóż gdybym nie pisała bloga, nie dowiedziałabym się, że istnieje coś takiego, jak 10 minutowy adres e-mail.
I właściwie nadal nie wiem, komu potrzebna jest taka usługa. Czy wyłącznie tym, którzy chcą pisać na blogach anonimowe komentarze?
Są mniej wyrafinowane sposoby na to, żeby móc wpisać jakiś adres e-mail w formularzu komentarza. Naprawdę.

Reklamy

Komentarzy 10 to “Pisanie bloga czasem kształci”

 1. Anonimowy-uzytkownik said

  No np po to, żeby można było napisać w pełni to co się myśli bez ujawniania się, lub też podawania fałszywego adresu e-mail, i tak, piszę znów z 10 minutowego, i będę takowych używał, tak samo jak używa się zmiennego ip. PZDR.

 2. Anonimowy-Uzytkownik said

  Cytuję:
  I właściwie nadal nie wiem, komu potrzebna jest taka usługa. Czy wyłącznie tym, którzy chcą pisać na blogach anonimowe komentarze?
  Nie, nie tylko, jak można przeczytać na stronie generującej adresy, służą one także do tworzenia kont użytkownika w różnych serwisach z unikaniem spamu.
  Oczywiście konta w serwisach, tworzę na swój prawdziwy adres, ponieważ jeżeli zapomni się do takowego konta hasła, już go się nie odzyska.
  PZDR.

  • danuaria said

   Wydaje mi się jednak, że to jest bez sensu. Kiedy wpisuje się taki 10minutowy adres mailowy, to potem nie da się śledzić przez e-mail, czy ktoś jeszcze ten wpis skomentował. Skutek jest taki, że utrudnia mi to dalszą polemikę z Tobą. No bo co z tego, że ja ci teraz odpisałam, kiedy nawet się nie dowiesz, że Ci odpisałam na komentarz.

   • Anonimowy-Uzytkownik said

    Dowiem się, wystarczy, że zajrzę na Twojego bloga, i pod wpisem, w którym zacząłem z Tobą konwersować sprawdzę liczbę komentarzy.

 3. Anonimowy-Użytkownik said

  nie wiem gdzie to napisać, aczkolwiek zaobserwowałem, że ktoś włamał Ci się chyba na poprzedniego bloga w ogóle na blogach klango ktoś się włamuje i robi spam.

  • danuaria said

   Tak, wiem, że ktoś robi spam. Nawet zrobiłam na starym blogu uwagę na ten temat. Nie wiem, czy to są testy członków ekipy Klango, czy faktycznie ktoś się włamuje.

 4. danuaria said

  Eee. Żmudna metoda. Tak samo żmudna, jak czynność zatwierdzania przeze mnie komentarzy z coraz to nowych adresów mailowych.
  Powiem Ci coś.
  Niedawno ciągle mnie tu komentowała niejaka Xixi. Cały czas wpisywała ten sam adres mailowy, nie wnikam, czy prawdziwy, czy fałszywy, ale ten sam, a ja mimo to nie wiem, kim ona jest. A przynajmniej miałam jeden problem mniej, tzn nie musiałam za każdym razem wchodzić i zatwierdzać każdego kolejnego komentarza, bo każdy kolejny z tego samego adresu zatwierdzał się sam. Przemyśl to. Zaoszczędzisz mi pracy.

 5. Anonimowy-Użytkownik said

  Można także zawsze wyłączyć zatwierdzanie komentarzy, mogą się same zatwierdzać, chyba tak się da, bo mam blog gdzieś w odmętach internetu i coś takiego było kiedyś dostępne, np na klango.
  A, i zrobiłem sobie jakąś tam pseudo pocztę, powinno działać przez dłuższy czas.

 6. danuaria said

  No więc wygląda to tak: Ktoś wprowadza wpisy na blogi. Nawet jeśli skasuję je korzystając z Klango, to w Klango ich nie ma, natomiast nadal są widoczne na stronie bloga przez zwykłą przeglądarkę. Kiedy natomiast ja dodaję nowy wpis używając Klango, ten wpis nie jest widoczny, gdy oglądam blog zwykłą przeglądarką. Wygląda to tak, jakby blog widoczny przez Klango i blog widoczny przez inne przeglądarki nie był tym samym blogiem.

 7. Anonimowy-Użytkownik said

  Sprawdziłem, jak się sprawy mają z Klangoblogiem i… Twoje wpisy się dodały, tamte spamerskie zrobione przez najprawdopodobniej jakieś automaty, zniknęły, lepiej może zmienić hasło?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: